Ролик було зроблено під час перельоту з Гостомеля в Лейпциг.

Командир екіпажу літака Ан-225 «Мрія» Дмитро Антонов опублікував в YouTube відео польоту лайнера. Частину ролика записано з повітря за допомогою безпілотного апарату.

На відео показано зліт літака з аеродрому в Гостомелі біля Києва (саме цю частину знято з повітря) та приземлення в німецькому Лейпцигу. Також Антонов показав на відео кабіну пілотів «Мрії», салон, розповів про особливості двигунів цього літака та про те, як відбувається його вивантаження/завантаження.

Скріншот з відео
Скріншот з відео

Тим часом, літак Ан-124-100М-150 компанії «Авіалінії Антонова» одним рейсом перевіз три пожежні автомобілі «Rosenbauer Panther 6×6» з Близького Сходу до Центральної Азії. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Коли компанія «Rosenbauer» звернулася до нас і описала події, які вплинули на необіхдінсть швидкого перевезення пожежних машин, «Авіалінії Антонова» змогли включити цю доставку в розклад рейсів, що вже здійснюються в регіоні, щоб забезпечити економічне і своєчасне рішення відповідно до вимог замовника», — розповів Іван Божко, працівник комерційного департаменту «Авіаліній Антонова».

Авіакомпанія направила літак Ан-124-100М-150 зі свого базового аеропорту в Гостомелі на Близький Схід, щоб завантажити пожежні машини і доставити їх в Центральну Азію. Після прибуття до пункту призначення пожежні машини вивантажували з літака, а вантажі за іншим проектом завантажувались, оптимізуючи в такий спосіб використання літака.

Вага кожної пожежної машини – 21 т, довжина – 12 м. У цьому перевезенні загальна вага вантажу склала 63 тонни, а за довжиною – 36 метрів — вантаж зайняв усю довжину вантажної кабіни «Руслана».

Як ми повідомляли, нещодавно КБ «Антонова» святкувало 75-річчя з дня заснування.

Фото: скріншот