Екс-нардепку із сестрою затримали в аеропорту «Бориспіль», коли вони хотіли в'їхати на територію України.

Про це повідомили у поліції Київської області.

Зазначають, що жінка разом із сестрою в аеропорту намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну. Інцидент стався днями в аеропорту «Бориспіль».

«Під час перевірки документів працівники Державної прикордонної служби виявили у двох жінок сертифікати вакцинації проти COVID-19 із явними ознаками підробки. Встановлено, що одна із фігуранток є колишньою народною депутаткою. Інформацію про правопорушення передали до поліції», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці також опублікували фото підроблених документів. На них приховано імена фігуранток, але видно дати їх народження. Як пише Delo.ua, дати народження співпадають із датами народження Надії Савченко та її сестри Віри.

Kyiv Media Kyiv Media

«За фактом використання підроблених документів було розпочате кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Розслідування проводять дізнавачі поліції Київщини. Вилучені документи направлені на проведення необхідних експертиз», – додали у поліції.

Найближчим часом буде прийняте рішення про оголошення підозри фігуранткам.

Тим часом Віра Савченко на своїй Facebook-сторінці залишила допис наступного змісту: “Коли політична система не здатна працювати і вже давно потребує того, щоб її змінити, вона спускає говноЗМІ“. Також додала під дописом хештег “#недовакцинація”.

Фото: Поліція Київської області, скріншот