За версією прокуратури, посадовець завдав збитків на півмільйона гривень.

Столична прокуратура підозрює колишнього директора Центру культури і мистецтв профспілок України (більш відомого як «Жовтневий палац») у незаконних оборудках з орендою приміщень. Обвинувальний акт уже направлено до суду — повідомила 24 лиепня прес-служба прокуратури Києва.

Правоохоронці повідомляють, що через дії екс-директора «Жовтневий» недоотримав від оренди приміщень більше 500 тисяч гривень. У договорі оренди посадовець свідомо занизив площу орендованого приміщення.

«… обвинувачений, зловживаючи повноваженнями директора Міжнародного центру, уклав з однією з громадських організацій договір оренди приміщень загальною площею 941 кв.м. При цьому, згідно з  актом перевірки та плану БТІ, фактична площа орендованих приміщень становила понад 1400 кв.м.», — повідомляє прокуратура.
Санкція статті, яку інкримінують екс-директору Жовтневого (ч. 2 ст. 364-1 Кримінального Кодексу «Зловживання повноваженнями») передбачає від трьох до шести років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Зауважимо: з кінця 2017 року Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» в Києві очолює Юрій Бобир, до нього в 2016-2017 роках цю посаду обіймав Борис Холоденко.
Фото: Вікіпедія