Зокрема, господарі планують подати до суду за ст. 432 КК України.

Про це повідомила власниця кішки Анастасія Лунева.

За її словами, ЗооПатруль UA в особі Софії Садовської та інших волонтерів даної організації не надають конкретної інформації, щодо місцезнаходження киці та її повернення.

“Ми надали всі можливі докази ( фото, прописку, контактні номери волонтерів та працівників ДСНС до яких зверталися за допомогою в пошуках кішки). Але, на жаль зворотнього зв‘язку не отримали. За даними поліції цей вчинок може кваліфікуватися, як мародерство. На разі ведемо переговори з більш ніж 5 представниками преси, щодо висвітлення даної ситуації. А також в цілому діяльності волонтерської організації ЗооПатруль UA”,  зазначила власниця.

І додала, що в разі подальшого ігнорування ситуації з боку Зоопатруль будуть вимушені подати заяву до національної поліції, а також позов до суду, згідно статі 432 КК України – мародерство.

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам. Наразі киця вдома у нових господарів.

Проте колишні власники врятованої киці вимагають повернути її назад та “хейтять” волонтерів.

Фото: Фейсбук