Планувалося, що приватизація відбудеться в червні цього року.

Два об‘єкти державної власності у Києві —  завод «Більшовик» і «Президент-готель» — майже готові до початку процесу приватизації. Про це в коментарі «Укрінформу» повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

«… цього року за графіком відбудуться ще кілька аукціонів у рамках великої приватизації. Йдеться, наприклад, про Перший київський машинобудівний завод (колишній завод «Більшовик»), а також про «Президент-готель». Обидва об’єкти – на фінальному етапі передприватизаційної підготовки, невдовзі аукціонний комітет запропонує стартову ціну, після чого Фонд держмайна передасть необхідні документи урядові на затвердження» — розповів він.

Сенниченко нагадав, що цьогоріч ФДМУ очікує отримати від приватизації 12 мільярдів гривень.

Від продажу «Більшовика» розраховують отримати мінімум 1 мільярд гривень.

Зауважимо, що раніше в ФДМУ повідомляли, що аукціон з продажу зазначених об’єктів відбудеться в червні цього року, якщо парламент розблокує проведення аукціонів великої приватизації. Попри те, що парламент проголосував відповідне рішення, аукціон досі не оголошено.

Нагадаємо, Віталій Кличко обурився сумі, в яку ФДМУ оцінив вартість цеху «Більшовика», який заважає добудувати Шулявський міст.

Фото: Фейсбук