Можна також здати одяг на переробку. Його потрібно віддавати у чистому і справному вигляді.

У столиці є щонайменше 11 організацій, куди можна здати вживаний одяг, повідомляє Контактний центр Києва.

Зокрема, у цих організаціях працюють пункти прийому одягу в Києві, де можна не лише здавати одяг, а й книги, іграшки, аксесуари, взуття.

Благодійний фонд «Кошик добра» – має зручну мапу сайту фонду, яка допоможе знайти найближчий до вашого будинку спеціальний контейнер, куди можна здати старий одяг.

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ – передає речі родинам, які опинились у складних життєвих обставинах. Речі можна здати за адресою: вул. Саксаганського, 77 (з 11:00 до 16:00 у будні дні). Потрібно лише домовлятись завчасно за номером 044 289 00 79.

Фундація Дарини Жолдак – займається популяризацією читання й збирає книги для сільських бібліотек та дитбудинків. Книги можна принести до Центральної бібліотеки Солом’янського району Києва за адресою вул. Освіти, 14 А (з 11:00 до 19:00 у будні, крім п’ятниці, та з 10:00 до 18:00 у вихідні).

Християнська церква Філадельфія – речі приймають за адресою вул. Голосіївська, 57 б, ст. м. «Голосіївська» з 10:00 до 21:00.

У благодійний фонд Карітас можна здати одяг в Києві – він приймає одяг, взуття, текстиль. Найбільше тут потрібна постільна білизна. Її працівники фонду виперуть у власній пральні та передадуть проекту «Домашня опіка», що піклується про самотніх літніх людей, які не можуть пересуватись самостійно. У «Карітас Київ» попереджають, що не мають можливості приймати великі об’єми речей, тож просять приносити не більше 10 пакетів одягу. Адреса: вул. Микитенка, 7 б.

Червоний Хрест України – товариство організувало благодійні пункти по всій країні, куди здати непотрібний одяг, зокрема, в Києві. Ними користуються люди, які через важку життєву ситуацію не можуть самостійно купувати одяг, взуття, товари хатнього вжитку тощо. У Києві можна обрати будь-яку адресу за посиланням ТУТ. Перш ніж їхати, потрібно обов’язково зателефонувати за вказаними на сайті номерами.

Благодійний фонд СВЕТР – допомагає дорослим онкохворим. Одяг, взуття, книги, аксесуари можна приносити щодня з 16:00 до 20:00 за адресою вул. Шовковична 39/1 – це територія Олександрівської клінічної лікарні у корпус № 6, 1-й поверх – тут є склад фонду. Найбільш якісні речі продають, а отримані кошти спрямовують на допомогу. Решту грошей віддають малозабезпеченим людям. Звертатися із додатковими питаннями за контактним номером 063 454 55 52 (Федоренко Альона) та в інстаграм-акаунт.

Кенгуруш – соціальний проект для допомоги малозабезпеченим сім’ям у селах України. Особливо бракує інвалідних візків, милиць, ходунків, памперсів, ліків, шкільного приладдя, їжі. Як передати речі – ТУТ. Як підтримати «Кенгуруш» – ТУТ. Фотозвіти – ТУТ. Контактний номер: 096 681 28 99.

goodbuyfashion – комісійний магазин люксових брендів, де оцінюють дизайнерські речі. Після комісійного огляду вам відшкодовують собівартість і виставляють річ на продаж. Речі на комісію приймають в гарному або дуже гарному стані після попереднього узгодження по фото.

Благодійний магазин «Ласка» – приймають речі за адресою вул. І. Франка, 15. Режим роботи: понеділок – п’ятниця (12:00-19:00), субота – неділя (14:00-19:00). Контактний телефон: 063 454 55 52.

Автозаправні станції OKKO – мають спеціальні контейнери для збору вживаних речей – одягу, взуття та книжок. Де можна залишити речі – ТУТ. Гаряча лінія: 0 800 501 101.

Нагадаємо, нещодавно Посольство США у Києві організувало розпродаж вживаних речей.

Фото: Фейсбук