За 10 років вони виготовили кілька тисяч конструкцій, які нині використовують навіть у Австралії.

Подружжя з Києва виготовляють спеціальні індивідуальні коліщата для тварин з інвалідністю. Працюють вже 10 років, йдеться в сюжеті “ТСН”.

Kyiv Media

Виготовляють коліщата у майстерні в Києві. Дві кімнати у підвальному приміщенні та головна прикраса офісу – чорний кіт Буч. Буча волонтери знайшли зі зламаним хребтом, він зовсім не ходив. Нині здоровий кіт спостерігає, як виготовляють коліщата для інших тварин.

Kyiv Media

Усі лікувальні конструкції виготовляють індивідуально для кожної тварини. Створили майстерню Олег та Ілона. Подружжя каже, що перший візок створили 10 років тому, колеса для нього зняли зі старої дитячої коляски.

“У нас була собака з інвалідністю, прожила 13 років, хоча казали, що не проживе і більше 3 місяців. Для неї ми зробили перший візок, а потім почали створювати і для інших”, – розповіла Ілона.

Kyiv Media

У майстерні роблять все – від лікувальних корсетів для цуценят до повзунів для кроликів. У лікувальних конструкціях бігають тварини України та навіть Австралії.

Kyiv Media

Так, коліщата подружжя потрапили до реабілітаційного центру в Одесі та притулку в Ірпіні.

Проте хоч коліщата і допомагають собакам, відчувати себе впевненішими та здоровими. Але це не змінює ставлення до них людей.

Фото: скріншоти