Міський голова пропонує для будівництва ділянку в Голосіївському районі.

Артисти Будинку органної та камерної музики не задоволені вибором локації для свого майбутнього концертного залу. Про це вони заявили у відкритому листі на ім’я міського голови Києва Віталія Кличка.

Кілька тижнів тому Кличко у зверненні до Міністерства культури запропонував для будівництва Будинку музики земельну ділянку у Голосіївському районі по вулиці Теслярській, 2. Артисти вважають, що це місце для реалізації такого проекту не підходить.

Шановні пані та панове!З великою радістю та ентузіазмом ми сприйняли рішення Уряду України про будівництво до 2023 року…

Опубліковано Національний будинок органної та камерної музики України Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

«Обмежена за площею земельна ділянка, що з усіх боків затиснута щільною промисловою та приватною забудовою, до того ж, розташована впритул до великого торговельного центру не дозволить створити та реалізувати проєкт на відповідному естетичному рівні навіть найталановитішому архітектору. Не
можна допустити, щоб предмет гордості міста перетворився на предмет його сорому
» — йдеться у листі.

Як приклад успішної реалізації подібного проекту артисти Будинку музики наводять будівлю Київського академічного театру ляльок у Хрещатому парку, а також Будинки музики в деяких країнах Європи — Гельсінкі, Парижі, Гамбурзі.

Відтак, колектив Будинку органної та камерної музики закликає Кличка переглянути рішення щодо виділення земельної ділянки під новий Будинок музики. Реакції КМДА на лист поки не було.

Нагадаємо, 16 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про будівництво у Києві «Будинку музики» до 2023 року. Будівлю костелу святого Миколая, де останні 40 ркоів виступав колекти Будинку органної музики, передадуть у безоплатне користуванняПарафії святого Миколая Римсько-Католицької церкви в Києві.

Фото: фейсбук