Володимир Кличко та Василь Володін переконані у необхідності налагодження плідного співробітництва та реалізації спільних заходів, спрямованих на розвиток спорту в Київській області.

Сьогодні, 14 липня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Київською облдержадміністрацією в особі голови Василя Володіна та компанією Mixsport.

Про це вона повідомила КОДА на своїй сторінці в Facebook.

Нові можливості для спортсменів Київщини: КОДА підписала меморандум про співпрацю з компанією MixsportПрагнучи до…

Опубліковано Київська обласна державна адміністрація Вівторок, 14 липня 2020 р.

 

Очільник Київщини Василь Володін висловив впевненість у тому, що створення тісних взаємних стосунків та співробітництва у сфері фізичної культури і спорту сприяє поглибленню взаєморозуміння між представниками сфери фізичної культури і спорту Київської області та України, підвищує рівень їхньої активності.
Розвиток фізичної культури і спорту на Київщині є і залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи обласної влади. Тому ми постійно шукаємо нові шляхи для розвитку спортивної інфраструктури та покращення іміджу наших спортсменів як в Україні, так і на міжнародній спортивній арені. Маємо хороші результати та продовжуємо активну роботу, — зазначив голова Київської ОДА.
Також потребою підписання Меморандуму стало вдосконалення системи поширення інформації про спортивні заходи, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, про діяльність щодо нормативно-правового забезпечення сфери фізичної культури і спорту та з метою зміцнення зв’язків в галузі спорту.
Фото: facebook