В міськадміністрації кажуть, що приміщення контролюють рейдери.

На ймовірне рейдерське захоплення «Арт-причалу» віреагували у столичній мерії: чиновники звернулись до поліції та зібрали необхідні документи. Про це в коментарі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» заявив заступник голови КМДА Олександр Харченко.

Як ми повідомляли, інцидент стався ввечері 8 червня – і по сьогодні орендарі не мають доступу до закладу. Як розповіли в «Голосіївській інвестиційній компанії», яка є інвестором простору під Гаванським мостом, група невідомих осіб пред’явила судове рішення нібито з правом власності на цей об’єкт. Інвестори кажуть — люди захопили приміщення та змінили замки.

Вони наголошують: адреса «Арт-причалу» і та, яка зазначена в судовому рішенні, не збігалися.

«Прийшли люди, кажуть, що у них є право власності на якесь житлове приміщення, називають його будинком, за адресою 8-В. Хоча тут адреса у нас і по конкурсу, який проводила КМДА, і по всім документам і договорам — адреса Набережно-Хрещатицька, причал №1,2» — зазначив Дмитро Пшеслинський, заступник директора «Голосіївської інвестиційної компанії».

У міста чинний договір оренди з ТОВ «Голосіївська інвестиційна компанія», він був підписаний у 2013-му. Компанія на даний момент є єдиним орендатором території.

В КМДА звернулися до поліції з проханням примусово звільнити приміщення.

«Ми звернулися із заявою про злочин до поліції, ми переконані, що там є склад злочину в тому, що не можна під об’єктом стратегічного значення, під мостами, створювати якісь об’єкти нерухомого майна, тим більше вони там ніким не створювались. Нічого додатково не створено і так далі. Також ми звернулися до поліції з вимогою вжити дій — фізично усунути цих відвертих, можна сказати, рейдерів» — заявив заступник голови КМДА Олександр Харченко.

Раніше Пшеслинський повідомляв, що 8 червня молодики прийшли до приміщення із рішенням суду, в якому йдеться про те, що «одна компанія винна іншій 348 тисяч гривень» і суддя вирішив стягнути ці кошти з компанії ТОВ «Ордер Прайм», яка зареєстрована у Одесі, а приміщення, яке ніби їм належить «за електронним реєстром на нерухомість зареєстроване у Києві».

Тим часом, суд скасував стягнення з міста $24,5 мільйонів на користь компанії, яка не змогла реконструювати Харківську площу.

Фото: Фейсбук