Чиновники вважають, що новий проект пропонує «застарілі рішення».

Департамент містобудування та архітектури КМДА відхилив повторну пропозицію банку «Аркада» про забудову житлового масиву Осокорки. Про це повідомляє сайт міської адміністрації.

Попри те, що точна назва житлового комплексу у повідомленні не вказана, мова, вочевидь, про «Патріотику на оезерах», яку намагається будувати «Аркада». Відкорегований проект забудови представники банку передали в міськраду 9 липня. Розглянувши його, фахівці з містобудування від КМДА заявили, що документ не відповідає заявленим вимогам.

«Позиція столиці не змінилася. Будь-який забудовник, заходячи в місто, має ставитись до нього з повагою. Ми завжди наголошуємо на обов’язковому забезпеченні майбутніх жителів повною соціальною інфраструктурою: школами, садочками, лікарнями, парками, місцями для паркування автотранспорту тощо», – зазначив головний архітектор міста Олександр Свистунов.

Остаточні рекомендації щодо правок, які треба внести в проект забудови, в КМДА обіцяють оголосити пізніше. При цьому експерти заявили про необхідність добудови будинків, що вже розпочали зводити за кошти інвесторів.

Як ми повідомляли раніше, окрім «Патріотики на оезерах» банк «Аркада» контролює будівництво ще двох ЖК: «Патріотика» та «Еврика». Близько 450 вкладників інвестували у будівництво квартир у цих комплексах близько 13 мільярдів гривень, але воно досі не завершене.