Це допоможе урегулювати трафік для комфортного переміщення людей із передмістя в столицю та навпаки.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Сьогодні, 30 квітня, відбулася нарада за участю заступника голови КМДА Костянтина Усова та заступниці голови КОДА Тетяни Щербак. Під час цієї зустрічі було прийняте рішення, що проблемні питання пасажирських перевезень на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування вирішуватиме спільна робоча Київської міської та Київської обласної державних адміністрацій.

Серед питань, які необхідно вирішити, – дублювання міських та приміських внутрішньообласних маршрутів, обмін представниками для включення до складу конкурсних комітетів та спільні перевірки перевізників.

«Ми прагнемо побудувати єдину гармонійну систему пасажирських перевезень. Нам необхідна чітка синхронізація дій міста та області в цій частині. Треба дуже серйозно думати над організацією трафіку, тож ми будемо спільно напрацьовувати маршрутну мережу. Розвиток передмість безпосередньо впливає на розвиток інфраструктури Києва та є її невід’ємною складовою», – зазначив КостянтинУсов.

Водночас заступниця голови КОДА Тетяна Щербак наголосила, що організація спільного трафіку Києва та прилеглих районів необхідна для комфортного переміщення людей у столицю.

«Київська обласна державна адміністрація підтримує вирішення усіх проблемних питань і налаштована на плідну й тісну співпрацю. Нам також буде дуже корисним досвід Києва у використанні електронної системи відслідковування маршрутів. Це дозволить налагодити контроль над переміщенням транспорту та зробити перевезення мешканців Київщини більш комфортним та безпечним. Крім того Київська область розглядає можливість введення електронних квитків на проїзд у громадському транспорті, в чому досвід столиці також буде у нагоді», – зазначила заступниця голови КОДА.

У КМДА розповіли, що, за попередньою згодою, до складу робочої групи увійдуть спеціалісти у сфері організації дорожнього руху, представники профільних структурних підрозділів у сфері пасажирських перевезень, зокрема й із питань ІТ. Це буде постійно діюча комісія, яка збиратиметься розширеним складом раз на місяць для обговорення стратегічних питань.

Окрім цього, на нараді обговорили роботу пасажирського транспорту на Великодні свята з урахуванням карантинних обмежень. Планується посилити регулювання руху та ввести більше 100 додаткових одиниць громадського транспорту, які курсуватимуть із Києва до кладовищ, розташованих на території області. Це дозволить контролювати пасажиропотік та уникнути великого скупчення людей.

Фото: КМДА