Зоозахисники звинувачують директорку КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталію Мазур.

КМДА створила комісію з розслідування масової загибелі собак в притулку для тварин в Бородянці. Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр в Фейсбук.

Комісію очолив заступник Віталія Кличка Петро Пантелеєв.

На вимогу Київського еколого-культурного центру ( КЕКЦ) , та інших зоозихистних НГО, КМДА нещодавно створило комісію по розслідуванню масової загибелі собак в притулку для тварин в Бородянці. Ми про це вже багато писали. Після визволення від російських військ в комунальному притулку для тварин в Бородянці, який належить до Київської міської лікарні ветеринарної медицини (керівник – в.о. директора Н. Мазур), яка підпорядкована Департаменту міського благоустрою КМДА, від голоду та спраги з 485 собак загинуло 222” — йдеться в дописі.

Зоозахисники стверджують, що директорка КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”, до якої належить притулок, Наталія Мазур, на початку березня “покинула собак напризволяще — закритими у вольєрах”.

Мазур пояснювала загибель собак тим, що в перші дні війни в Бородянці “натяку на окупацію не було”, тому тварин залишили закритими в клітках. Після початку окупації 4 березня волонтери не мали фізичної можливості дістатися до притулку — тому собак (які вижили) вперше нагодували та напоїли 4 квітня.

Фото: Фейсбук