Голосіївський, Святошинський та Солом’янський стали лідерами рейтингу районів.

Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Шевченківський, Дніпровський, Оболонський та Печерський райони столиці посіли 4-7 місця відповідно. Замикають січневий рейтинг Дарницький район – на 8 місці, Деснянський та Подільський – на 9 та 10 позиціях.

Рейтингування райдержадміністрацій здійснюється з метою виявлення проблемних питань життєдіяльності районів столиці та прийняття оперативних управлінських рішень на підставі відомостей структурних підрозділів КМДА та КБУ «Контактний центр міста Києва».

Оцінювання стосувалося різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема, йдеться про виконання звернень громадян, стан ліфтового господарства, благоустрій територій, рівень охоплення профілактичними щепленнями населення та кількість підписаних декларацій з сімейним лікарем, рівень сплати за оренду комунального майна, влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виконання тощо.

Так, за січень 2021 року оцінювання здійснювалося за 17 показниками з 21. Зокрема, за показником «Рівень виконання звернень громадян з питань життєдіяльності району» найвищий результат зафіксовано у Дніпровському, Святошинському та Солом’янському районах столиці.

Найшвидше відновлення благоустрою в місцях аварійних розриттів відбувалось у Солом’янському, Голосіївському та Шевченківському районах. Не закрито жодної аварійної картки на порушення благоустрою у Дарницькому, Оболонському та Печерському районах.

Нагадаємо, після коротких вихідних в КМДА підтвердили поновлення навчання у школах і садочках з 15 лютого та розповіли подробиці.

Фото: КМДА