Тепер Петро Оленич працюватиме заступником Віталія Кличка з питань цифрової трансформації.

Київський міський голова Віталій Кличко звільнив директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Петра Оленича. Про це йдеться у розпорядженні на офіційному сайті міськадміністрації.

З 2 квітня цього року Оленич буде переведений на роботу в апарат КМДА.

«Звільнити Оленича Петра Сергійовича з посади директора Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 1 квітня 2021 року в порядку переведення для подальшої роботи в апараті виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (пункт 5 статті 36 кодексу законів про працю України)», – йдеться в розпорядженні.

Натомість виконувати обов’язки директора Департаменту земельних ресурсів з 2 квітня по 25 червня 2021 року буде Валентина Пелих — заступниця директора та начальник управління землеустрою департаменту.

Кілька днів тому погодили призначення Оленича на посаду заступника міського голови (тепер у Кличка 12), який відповідатиме за питання цифрової інформації і земельних відносин. Зауважимо, що Оленич працював на посаді очільника земельного департаменту з 2018 року. До того часу, з березня 2017 року, він займав посаду першого заступника директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

А кілька тижнів тому було призначено нову очільницю Управління реклами КМДА.

Фото: Фейсбук