Насамперед це стосується учнів старших та випускних класів, аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії в вищі учбові заклади.

Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

Він нагадав, що неодноразово звертався до уряду щодо відновлення навчання у молодшій школі. Оскільки це поліпшить процес навчання учнів молодших класів та дозволить їх батькам працювати.

«Враховуючи, що суворий карантин завершується в кінці цього тижня, уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. До звичного навчального процесу повернеться початкова школа – з першого по четвертий клас. І мають повернутися за парти учні старших, особливо випускних, класів. Аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії в вищі учбові заклади», – наголосив Кличко.

Він зазначив, що механізм змін до навчального процесу в столиці відпрацьований. І в разі необхідності, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, буде застосована змішана система навчання. Тобто керівництво закладів закриватиме на карантин окремі школи або класи.

Також за словами міського голови, столичні садочки продовжують працювати у звичайному режимі. На карантин зачинений один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 39 груп в 36 садках. Наповненість дітей у дитячих садочках Києва – понад 40%.

Нагадаємо, в МОЗ наполягають на поверненні змішаної форми навчання для випускників.

Фото: unsplash