Зокрема міський мер звернувся до депутатів перенести питання виділення землі для облаштування вхідної групи майбутнього проекту.

Про це мер заявив на початку засідання Київради.

Зокрема, мер Києва Віталій Кличко звернувся до депутатів перенести розгляд питання про виділення земельних ділянок для облаштування вхідної групи майбутнього Меморіалу в Бабиному Яру. І запропонував спочатку провести депутатські слухання щодо концепції проекту.

«Великий резонанс і обговорення в суспільстві отримала тема Меморіалу в Бабиному Яру. Чимало і спекуляцій довкола цього. Тому я пропоную не розглядати на сьогоднішньому засіданні і перенести питання виділення земельних ділянок для облаштування вхідної групи майбутнього Меморіалу. І спочатку провести окремі депутатські слухання, де Фонд «Бабин Яр» представить концепцію проекту та відповість на запитання, що хвилюють депутатів Київради», – сказав Віталій Кличко.

Також, за словами мера Києва, важливо, аби реалізація цього проекту відбувалася спільно та під контролем держави.

Нагадаємо, на останній сесії Київради 11 лютого Віталій Кличко зняв із розгляду резонансне питання щодо оренди земельних ділянок Бабиного Яру. Питання передачі благодійній організації “Фонд пам’яті “Бабин Яр” земельних ділянок в оренду викликало неоднозначні дискусії в багатьох фракціях. Зокрема, керівники єврейських громад закликають Київраду підтримати проект меморіалу Голокосту у Бабиному Яру.

Фото: “Бабин Яр”