Зокрема, йдеться про передачу, фактично на безоплатній основі, Міністерству оборони нежитлових приміщень комунальної власності для розміщення бригад територіальної оборони столиці.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Так, мер Києва закликав депутатів Київради підтримати рішення, необхідні для оперативного забезпечення системи територіальної оборони столиці та цивільного захисту населення. Зокрема, йдеться про передачу, фактично на безоплатній основі, Міністерству оборони нежитлових приміщень комунальної власності для розміщення бригад територіальної оборони столиці. Також депутати мають ухвалити питання щодо бюджету і фінансування витрат на тероборону та цивільний захист.

«Загроза подальшої агресії Росії, яка фактично оголосила Україні війну. І я закликаю всіх депутатів сконцентруватися, згуртуватися, забути про політичні кольори. Колір у нас усіх сьогодні один – синьо-жовтий! І мета одна – захистити наше місто і нашу державу! Сьогодні ми ухвалимо рішення, що дозволить місту фактично на безоплатній основі передавати Міністерству оборони нежитлові приміщення комунальної власності для розміщення бригад тероборони столиці», – підкреслив мер Києва.

Він додав, що депутати мають ухвалити питання щодо бюджету і фінансування витрат на тероборону та цивільний захист. Адже на початку цього року Київрада ухвалила міську цільову програму «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на загальну суму понад 110 млн грн. На цей рік, зокрема, передбачено 40 мільйонів гривень.

«Ми повинні виділити ці кошти. Вони потрібні на облаштування приміщень для батальйонів тероборони. На закупівлю форми для резервістів, аптечок, радіостанцій та іншого. За потреби, ми можемо оперативно збиратися, як я вже сказав, і розглядати питання збільшення фінансування. Ми сьогодні повинні максимально оперативно реагувати на ситуацію в місті та ті виклики, що можуть бути. Тому звертаюся до депутатів: ефективно працюємо! Хто ще не вступив до лав тероборони, – зробіть це! Хто має пропозиції щодо допомоги в роботі служб цивільного захисту, Муніципальної безпеки – звертайтеся, допомагайте! Ми сьогодні повинні бути єдиною командою, яка в умовах загрози українській державності працює на захист і життєзабезпечення столиці, на захист нашої країни!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у разі вторгнення Росії влада України готова ліквідувати дані на серверах у Києві.

Фото: Фейсбук