Йдеться про перерозподіл видатків бюджету столиці на фінансування об'єктів капітального будівництва та реконструкції в цьому році.

Про це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

Сьогодні в нас останнє засідання Київради цього скликання. Залишилися деякі незавершені справи. Тому сьогоднішні голосування будуть показовими. Головне – ми повинні ухвалити рішення, необхідні для подальшого розвитку столиці. Зокрема, внести зміни до програми економічного і соціального розвитку Києва на цей рік», – сказав Віталій Кличко на початку засідання Київської міської ради.

Він зазначив, що йдеться про перерозподіл видатків бюджету міста на фінансування об’єктів капітального будівництва та реконструкції. А саме щодо обсягів фінансування об’єктів за рахунок Державного фонду регіонального розвитку – це понад 277,5 мільйонів гривень, передбачених Києву розпорядженням уряду.

За його словами, також необхідно ухвалити зміни щодо розподілу обсягів асигнувань на капітальні вкладення та капремонт за рахунок державного дорожнього фонду.

Також зміни до програми дозволять забезпечити стабільну роботу комунальних підприємств міського пасажирського транспорту та недопущення виникнення заборгованості із зарплатні їх працівникам. А також забезпечать більш раціональне використання бюджетних грошей на важливі для Києва об’єкти та соціальні напрямки. Тому я закликаю ухвалити це важливе для міста та киян рішення», – наголосив Віталій Кличко.

Також мер Києва подякував депутатам, які ухвалювали рішення, важливі для міста і киян протягом каденції Київради 8-го скликання.

Ми 5 років працювали і ухвалювали рішення задля розвитку столиці і комфорту її мешканців. Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи визнав у 2018-2019 роках Київську міську раду найефективнішою місцевою радою. Два роки поспіль ми отримували нагороду «12 зірок», що присуджують найкращим європейським муніципалітетам чи громадам, які демонструють значні досягнення  місцевої влади у залученні громади до розвитку місцевої демократії. Я дякую всім депутатам, які працювали на благо Києва і киян!», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що за свою каденцію Київрада провела 74 пленарних засідання – 131 пленарний день. Депутати розглянули і ухвалили загалом майже 10 тисяч рішень та провели в залі засідань понад 1 тисячу годин, спільно працюючи над вирішенням питань, важливих для міста та киян.

Нагадаємо, 10 вересня депутати Київради підтримали рішення про виділення «Київському метрополітену» та «Київпастрансу» загалом 441,6 млн грн.

Фото: kiev.klichko.org