Голова КМДА звернувся до молоді з напутнім словом.

Міський голова Києва Віталій Кличко взяв участь в урочистій церемонії посвяти в студенти на правничому факультеті Національного університету «Києво-Могилянська академія». Про це повідомляє КМДА.

«Сьогодні у вас розпочинається новий, дуже цікавий етап у житті. Ваш шлях до професії, до своєї улюбленої справи, шлях до мрії. Ви знаєте, як би просто це не звучало: дуже важливо в житті – мріяти. А щоб мрія стала реальністю треба вірити в себе, вчитися, наполегливо працювати і ніколи не опускати рук! Я, як ніхто знаю: будь-яку мрію можна втілити. Бо немає нічого неможливого!» – звернувся до студентів Кличко.

Він зазначив, що «в житті будуть і моменти викликів».

«Вам поталанило – ви вступили до найстарішого, авторитетного університету України. Університету з традиціями і славною історією. Водночас,  це – один з наймолодших, найбільш інноваційних і новаторських університетів країни. Цього року відзначаємо 30-річчя відновлення Києво-Могилянської академії. Студенти Могилянки завжди були і є з активною громадянською позицією. Тут завжди навчалася молодь з цінностями, проукраїнською позицією і бійцівським характером. Багато могилянців брали участь у Помаранчевій Революції та Революції Гідності. Долучалися до змін і перетворень в країні. А в умовах, коли ми будуємо демократичну правову державу особливо важливою є професія, яку ви обрали», – сказав Кличко.

Він зазначив, що цього року факультету правничих наук НаУКМА виповнюється 25 років.

«Тож, я переконаний, у вас сьогодні є всі умови для великого майбутнього. Скористайтеся ними! Вчіться, вдосконалюйтесь, критично мисліть. Будуйте амбітні плани і втілюйте їх. Бо саме від вас залежить, якими будуть наше місто і наша країна! Іще раз зі святом! Успіхів вам! Вірте в себе! Вірте в Україну», – додав Кличко.

Тим часом, в столиці розпочався прийом заявок закладів освіти на конкурс з отримання грантів Київського міського голови.

Фото: Фейсбук