Місто як може бореться зі стихією.

Мер запевняє, що дорожники та бригади комунальників із ручного прибирання працюють на вулицях міста цілодобово. Результати перевірки Віталій Кличко розмістив на Фейсбук-сторінці.

Тільки за минулу добу в місті досипало ще 10 сантиметрів опадів. А в попередні дні – 35 сантиметрів.
“І вночі, і зараз удень на вулицях працюють понад 470 одиниць спецтехніки – чистять і вивозять сніг, обробляють дороги посипальними матеріалами. А також – майже 500 комунальників, які вручну розчищають двори, тротуари, зупинки громадського транспорту. Минулої ночі зі столиці вивезли понад 1700 тонн снігу”, – говорить мер.
Спостерігати в режимі онлайн за тим, скільки снігоприбиральної техніки та де саме працює зараз у Києві, можна на інтерактивній мапі clean.kyivcity.gov.ua.
Разом з тим мер просить обмежити своє пересування містом: “Я вкотре звертаюся до водіїв: якщо вам потрібно у справах, – користуйтеся громадським транспортом, не виїжджайте в місто приватними авто! Щоб снігоприбиральна техніка могла швидше й ефективніше прибирати засніжені вулиці і проїзди. Автомобілі, припарковані в недозволених місцях та ті, що заважають прибиранню, можуть забрати евакуатори. За останніх три дні в місті евакуювали понад 640 автівок, що заважали дорожникам розчищати сніг”, – резюмував Віталій Кличко.
Фото: КМДА