На ремонт та облаштування квартир місто виділило майже 7 мільйонів гривень.

Київський міський голова Віталій Кличко побував на новосіллі в двох дитячих будинках сімейного типу в Солом’янському районі столиці. В них отримали нове житло дві родини, що взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомляє сайт КМДА.

Дитячі будинки розташовані на вулиці Генерала Шаповала.

«Сьогодні ми вітаємо великі родини двох дитячих будинків сімейного типу. Ще одна родина заселиться невдовзі – в лютому. Для неї завершують облаштування квартири. Оселі, які місто передало під дитячі будинки сімейного типу, повністю відремонтовані і готові для проживання дітей і батьків-вихователів», – сказав Кличко.

Так, у квартирах площею 170,00 кв. м. облаштовані вітальні, дитячі кімнати, спальні, кухні, ванні кімнати, санвузли, є побутова техніка; для кожної дитини передбачене окреме ліжко, письмовий стіл, шафу для одягу. На ремонт та облаштування квартир із міського бюджету виділили понад 6,5 мільйонів гривень.

В одній із родин, які відвідав мер, виховують 6 дітей-підлітків, у іншій – 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Кожна дитина повинна рости і виховуватися в сім’ї. І ми як міська влада робимо все можливе, щоб підтримувати родини, які готові ділитися своєю любов’ю та увагою з дітьми, які, на жаль, обділені домашнім затишком і теплом. І відкриття в Києві дитячих будинків сімейного типу дає можливість влаштувати в нові сім’ї дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьківського піклування», – наголосив Кличко.

На сьогодні у столиці 28 прийомних сімей, де виховують 43 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Та 30 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштували 226 дітей.

Як ми повідомляли, у 2020 році пільговики отримали від міста понад 350 квартир.

Фото: КМДА