В Києві стабілізували теплопостачання, за винятком випадків, де робота котелень залежить від електроенергії.

Про це розказав мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

За його словами ситуація з електроенергією в країні і в Києві, зокрема, залишається складною. Діють екстрені графіки відключень електрики. В першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки, воєнні шпиталі.

“Ми зараз усуваємо всі пошкодження для того, щоб знову повернути тепло, воду, енергію в оселі киян. Теплопостачання в нашому місці майже скрізь стабілізували. Поясню чому кажу майже – водопостачання зараз відновлено, але є котельні які залежать від енергозабезпечення, які зараз працюють тільки коли є світло. Ми встановлюємо зараз генератори які повинні працювати автономно, на жаль наразі не на всіх котельнях вони є. Ми зараз отримуємо від наших партнерів генератори, щоб стабілізувати роботу, але тим не менш вже зараз майже у всі квартири йде постачання тепла”, – сказав він.

Як ми писали, тепло і вода подається в усі райони столиці в штатному режимі, натомість ситуація зі світлом лишається складною. Наразі Київ забезпечено електроенергією лише на 50%.

Фото: Відкриті джерела