Продовження швидкісного трамваю до Палацу спорту плануються реалізувати протягом 2-х років.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів в ефірі програми “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Мер Києва наголосив, що для міста в пріоритеті розвиток “зеленого транспорту”, зокрема розширення мережі швидкісного трамваю.

Днями ми підписали угоду зі Cвітовим банком… Вже виходимо на проєкт продовження швидкісного трамваю до Палацу спорту. Сподіваюся, протягом двох років цей проєкт буде реалізований. Чому сподіваюсь – тому що у нас зараз передпроєкт. І після того, як проект буде затверджений – я зможу чітко сказати терміни. Але над цим проєктом ми вже працюємо“, – запевнив Віталій Кличко.

Щодо маршруток, то мер вважає їх атавізмом. Однак не заперечує, що є чимало приватних перевізників, які обслуговують дійсно велику частину киян. Тому мерія встановила перелік вимог до маршрутників, аби вони надавали якісні послуги.

Ми хочемо, щоб перевезення відповідало безпеці, і маршрутки були не старші 10 років, тому що іноді зустрічаються маршрутки в жахливому стані“, – сказав мер.

Єдиним шляхом для витіснення маршруток у Києві він вважає закупівлю сучасного громадського транспорту.

За останні кілька років ми закупили біля трьохсот автобусів, більше 100 тролейбусів і біля 100 трамваїв. І ми далі продовжимо закуповавути сучасний транспорт“, – наголосив Віталій Кличко.

Додав, що транспорт має бути європейського зразка та високих стандартів:

Це ті ж самі стандарти Євро5, є відеоспостереження, кондиціонування, низька підлога, вайфай“, – підкреслив мер.

Фото: скріншот