Мер Києва Віталій Кличко розповів, які інфраструктурні об’єкти столиці зараз ремонтують.

Про це мер Києва повідомив під час онлайн прес-конференції.

Ми сьогодні оновлюємо в столиці багато об’єктів. Роботи на проспекті Бандери тривають цілодобово», – розповів Кличко.

Кличко додав, що днями завершили вкладати верхній шар асфальту на ділянці між Північним мостом і шляхопроводом над проспектом Героїв Сталінграду. Також тривають роботи на самому шляхопроводі – наносять гідроізоляцію.

Також Віталій Кличко зазначив, що ремонтні роботи тривають на Борщагівському шляхопроводі. А на Шулявському шляхопроводі розпочали масштабне асфальтування. Працюють дорожники і на шляхопроводах на вулиці Богатирській.

Крім того, у столиці практично завершили капітальний ремонт частини вулиці Івана Франка.

Я щодня виїжджаю на об’єкти, які ми оновлюємо і будуємо в столиці. Вчора, наприклад, був на вулиці Івана Франка, де практично завершили ремонт. Дуже гарно зробили», – розповів Кличко.

Також мер Києва повідомив, що будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу не зупиняється нi на день і сьогодні роботи тривають на різних майданчиках цього масштабного об’єкту.

Він зазначив, що арочну конструкцію мосту через Дніпро обробляють спеціальним антикорозійним покриттям – для надійності і безпечності арки.

Нагадаємо, на Подільсько-Воскресенському мостовому переході встановлюють ванти, монтують шумозахисні бар’єри та встановлюють стовпи освітлення.

Інші актуальні новини на тему “Віталій Кличко” на KyivMedia.