Віталія Кличка з перемогою привітали мери 12 міст. Також Кличка персонально привітав канцлер Австрії Себастьян Курц.

Міський голова Києва Віталій Кличко отримав привітання після перемоги на міських виборах від мерів багатьох міст світу. А одним з політиків, який надіслав свої привітання, став австрійський канцлер Себастьян Курц — його відеозвернення мер показав у своєму Telegram-каналі.

На відео Курц говорить про те, що Кличко отримав підтвердження підтримки з боку киян.

«Це є підтвердженням довіри до тебе киян і підтвердженням того, що ти добре працював і кияни хочуть, щоб ти продовжив цю роботу» — сказав Курц у відеозверненні до Кличка і висловив сподівання на «нову зустріч».

Київський міський голова додав також, що отримав привітання від мерів багатьох міст по всьому світу: Праги, Братислави, Афін, Кракова, Познані, Флоренції, Тампере, Чикаго, Анкари, Ріо-де-Жанейро, Стамбула та Кіото.

Нагадаємо, у вересні минулого року Віталій Кличко був з візитом у Австрії на запрошення Себастьяна Курца (на той момент не канцлера, а голови Австрійської народної партії). Тоді політики обговорили питання важливості посилення місцевої демократії і розвитку самоврядування. Також Кличко розповів тоді, що познайомився з Курцем на безпековій конференції у Мюнхені у 2014 році, і був радий почути від нього слова солідарності, коли в Україні відбувалася Революції Гідності.

Нагадаємо, після перемоги на виборах 25 жовтня Кличко на тиждень злітав у Єгипет.

Фото: Twitter