Мер Києва надіється, що Подільсько-Воскресенський міст все ж вдасться відкрити до кінця року. А повноцінну розв'язку з Шулівського мосту почнуть будувати лише після викупу 5-го цеху Більшовика.

Про це Віталій Кличко повідомив в інтерв’ю “РБК-Україна“.

Якщо Подільсько-Воскресенський міст не відкритють до кінця року, то Кличко планує звільнити свого заступника.

“На одній із нарад, де мені розповідали про те, що у нас можлива затримка з введенням мосту в експлуатацію, я звернувся до профільного заступника, відповідального за транспортну інфраструктуру і Подільсько-Воскресенський міст зокрема. Я йому сказав: міст повинен бути готовий наприкінці року, це жорстка вимога. Мені не подобається, коли камені летять в мою сторону, а зобов’язання, яке ви дали, не відповідає дійсності. Тому якщо міст не поїде, той, хто надав мені неправдиву інформацію, працювати тут не буде. Таким чином я поставив жорстку умову, що до кінця року автотранспортне сполучення між Правим і Лівим берегом по Подільсько-Воскресенському мосту має бути відкрито. Або зам по транспорту буде звільнений! У нього, таким чином, є дуже вагома мотивація. Я же – та людина, яка вкрай зацікавлена в успіху проекту і робить все, щоби це сталося”, – повідомив Віталій Кличко.

Позиція міста щодо розв’язки з Шулявського мосту дещо змінилась – Кличко виразив готовність міста викупити 5-й цех Більшовика:

“На міській землі стоїть розвалина, цех №5, в якому давно немає ніякого виробництва. Там продається секонд-хенд замість того, щоби побудувати повноцінну розв’язку і полегшити пересування по нашому місту. Ми зараз працюємо з Фондом держмайна для того, щоби викупити цей цех і нарешті приступити до будівництва повноцінної розв’язки. Я дуже сподіваюся, що якщо до кінця року ми це питання вирішимо, то через рік у нас розв’язка вже буде готова”, – додав мер.

Фото: Фейсбук