Роботи почнуться у наступному році.

Під час ремонту вулиці Хрещатик у Києві буде повністю замінено бруківку, а вартість ремонту загалом обійдеться майже в мільярд гривень. Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

На запитання ведучої про скарги містян на тротуар на Хрещатику, Кличко відповів: «будемо змінювати».

«Великий проект, передбачає майже мільярд гривень. Потрібно буде зробити перекладку всіх труб, систем, зробити гідроізоляцію, навіть у переходах під час дощу зверху капає через відсутність гідроізоляції… великий проект, який запланований у нас на наступний рік» — зазначив Кличко.

Також, зі слів міського голови, у наступному році почнеться ремонт вулиці Богдана Хмельницького. Його робитимуть за прикладом ремонту Золотоворітської та Івана Франка.

«Ми, на жаль, не йдемо зараз вулицею Франка, біля Володимирського собору… я пишаюся, що ми можемо пройтися по цій вулиці — там прибрали МАФи, зробили тротуари, інфраструктуру, велодоріжки. Я пишаюсь і говорю шо всі вулиці центральної частини міста ми зробимо по таким стандартам» — додав Кличко.

Нагадаємо, за попередніми оцінками, капітальний ремонт Хрещатика коштуватиме більше 740 мільйонів. Підрядник має відремонтувати дорогу, опори зовнішнього освітлення; тротуари (покласти гранітну плитку), дорожню розмітку та знаки; підземні переходи (зокрема встановити підйомники для людей з інвалідністю); підземний колектор; систему водовідведення; встановити камери спостереження, виконати озеленення та змінити світлофори.

Також «Київзеленбуд» пообіцяв висадити каштани на Хрещатику після реконструкції.

Фото: Фейсбук