Це має пришвидшити вирішення проблем трафіку та екології в столиці.

Місто робить все, аби до кінця року відкрити автосполучення новою ділянкою Великої Кільцевої від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської та транспортною розв’язкою на вулиці Богатирській. Про це заявив голова КМДА Віталій Кличко під час перевірки робіт з будівництва об’єкту.

«Будівництво цього об’єкту планували ще у 2008 році. І тільки ми знайшли можливості і розпочали його зводити. Підрядники запевнили мене, що до кінця цього року ми зможемо відкрити цей важливий об‘єкт і транспортне сполучення ним. Бо ми розуміємо, що без розбудови автошляхів навколо багатомільйонного міста, ми не вирішимо проблеми великого навантаження на дороги у столиці. Уявіть, тільки за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто. Що негативно позначається на трафіку та екологічній ситуації в місті. І велика частина цього транспорту – транзитна», – наголосив Кличко.

Kyiv Media

За його словами, у планах – добудувати шляхопровід над залізничним переїздом і шляхопровід над вулицею Богатирською та з‘їзди з нього.

Також на об‘єкті прокладуть інженерні комунікації, побудують підземний пішохідний перехід, встановлять шумозахисний екран — обіцяє Кличко.

«Також хочу зазначити, що місто розпочало ремонтні роботи на кількох ділянках Великої Кільцевої, які з балансу області нарешті передали на баланс столиці. І тепер ми можемо оновити і ці частини великого магістрального об’єкту. Сьогодні активні роботи тривають ділянці від Одеської площі до вулиці Ватутіна. Десятиліттями там тільки «латали» ями. Тепер, у рамках капітального ремонту, ця частина «втомленої» дороги, фактично, відбудовується заново. А це – майже три кілометри шести смугової дороги», – зазначив міський голова.

А нещодавно Кличко розповів про стан ремонтів на інших вулицях міста.

Фото: Фейсбук