Раніше за її призначення проголосував 71 депутат Київради.

Київський міський голова Віталій Кличко призначив депутатку Київради від партії «Слуга народу» Олену Говорову заступницею з питань здійснення самоврядних повноважень. Про це йдеться в указі КМДА від 11 лютого, повідомляє «КВ».

«Призначити Говорову Олену Іванівну на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень з 16 лютого 2021 року з посадовим окладом згідно штатного розкладу, в порядку переведення з Міністерства молоді та спорту України», – йдеться у розпорядженні.

Також в документі зазначено, що у Говорової відсутній стаж державної служби.

Зауважимо: ще в грудні на одному з перших засідань новообраної Київради з порядку денного виключили пункт про призначення заступником Віталія Кличка Олексія Кулеби. На цю посаду було висунуто іншу кандидатуру: 47-річну Олену Говорову, яка була обрана депутаткою від «Слуг народу» по загальному списку. Нині вона також працює радницею керівника Офісу президента Андрія Єрмака з питань спорту, а раніше була професійною спортсменкою-легкоатлеткою. Після завершення кар’єри працювали як спортивна тележурналістка.

Пізніше за призначення Говорової на посаду заступниці Кличка з питань здійснення самоврядних повноважень проголосував 71 депутат Київради.

Як ми повідомляли, Київрада запровадить посаду омбудсмена з прав осіб з інвалідністю.

Фото: Фейсбук