Ним став Валентин Осипов Валентин.

Про це стало відомо з офіційного розпорядження міського головивід 02 квітня 2021 року № 171.

«Призначити Осипова Валентина Олександровича радником Київського міського голови з питань організації та безпеки дорожнього руху на громадських засадах», – йдеться в документі.

До слова, раніше Валентин Осипов був директором Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Він очолював столичний Департамент транспорту з лютого 2020 року. Проте 2 квітня міський голова звільнив його з посади.

Про підсумки своєї роботи на посаді директора Департаменту Осипов написав в Facebook.

“Сьогодні мій останній робочий день на посаді директора Департаменту транспортної інфраструктури.Моя робота в Департаменті розпочалася в лютому 2020 року напередодні жорсткого локдауну, коли всі ми опинилися перед обличчям пандемії коронавірусу і абсолютно невідомими до цього викликами, що змушували шукати та приймати нові рішення.

Зроблено чимало – від прокладання тунелю метро на Виноградар, ремонту дорожніх об’єктів, закупівлі нової техніки, розвитку велоінфраструктури, відкриття перших перехоплюючих паркінгів до винаходу оперативних і дієвих способів обробки рухомого складу, зупинок громадського транспорту, підземних пішохідних переходів….Стає все більш розвиненою велоінфраструктура, підвищується рівень безпеки на дорогах…”, – написав Осипов.

До слова, детальний звіт про роботу дорожньо-транспортної галузі м. Києва та ДТІ під керівництвом Осипова протягом лютого 2020 – березня 2021 року – можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, Кличко звільнив голову Департаменту земельних ресурсів КМДА Оленича.

Фото: facebook