Кличко заявив, що Київ – один із шести регіонів, який виплачує «максимальну надбавку освітянам».

Київський міський голова Віталій Кличко напередодні Дня працівників освіти привітав столичних педагогів і вручив нагороди та відзнаки найкращим із них. Про це повідомляє сайт Кличка.

«Радий вітати всіх освітян напередодні вашого професійного свята! Що приємно відзначити сьогодні? Те, що наші освітяни – найкращі. За підсумками всеукраїнських олімпіад, турнірів та конкурсів Київ щорічно в числі перших в Україні. А столичні педагоги  перемагають у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Важливо, що в умовах пандемії ви адаптувалися і змогли продовжити навчати наших дітей. Саме ваша заслуга у тому, що навіть під час локдауну, освітній процес не зупинився», – сказав Кличко.

Кличко також зазначив, що понад 100 столичних педагогів вже другий рік проводять на телеканалі «Київ» відео-уроки для учнів 5-11 класів. З слів Кличка, таким чином Київ «продовжує бути прикладом для всієї країни».

«Освіта – пріоритетна сфера для міської влади. На неї з бюджету Києва ми виділяємо третину коштів. Сьогодні працівники закладів освіти столиці отримують заробітну плату своєчасно та в повному обсязі. На це в бюджеті міста передбачено 12,5 млрд грн. Ми зберегли і всі обов’язкові та стимулюючі виплати, гарантовані чинним законодавством, і виділяємо щорічно зі столичного бюджету додаткові кошти», – наголосив Кличко.

Кличко сказав також, що Київ – один із шести регіонів, який виплачує «максимальну надбавку освітянам», і що цього року на такі виплати передбачено понад один мільярд гривень.

«Міська влада робить все, щоб забезпечити освітянам гідні умови для роботи та її оплати. А нашим дітям – якісну освіту.  Протягом кількох останніх років ми побудували або повністю реконструювали в столиці 10 шкіл та 33 дитячих садочки. Це сучасні і комфортні навчальні заклади, за найвищими стандартами. Дорогі освітяни! Я вдячний за вашу працю. За вашу місію! Бажаю вам миру, міцного здоров’я, талановитих і вдячних учнів. Зі святом вас!» – звернувся до освітян Кличко.

З нагоди Дня працівників освіти Кличко відзначив найкращих освітян столиці. Зокрема, один столичний вчитель отримав почесне звання «Заслужений вчитель України»; двоє отримали нагрудні знаки пошани Київського міського голови «Знак пошани»; почесною грамотою Київської міської державної адміністрації відзначили 11 освітян. Подякою Київського міського голови – 48 педагогів, серед яких 12 переможців та лауреатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» відзначили 35 освітян.

Загалом нагороди та відзнаки Київського міського голови, Київської міської державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України цього року в столиці отримають понад 800 освітян.

Фото: kyiv.klichko.org