Мер звернувся до керівників підприємств - відправити співробітників на дистанційну роботу.

Про це мер столиці Віталій Кличко сказав у сьогоднішньому онлайн-брифінгу.

«Як ви знаєте, через стрімке розповсюдження вірусу та збільшення смертності від нього, Київ із понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження. Це – вимушений крок. Ми розуміємо наскільки він непопулярний. Але ситуація – критична. І тут не до міркувань комусь сподобатися та якихось рейтингів! Бо, якщо найближчим часом ми не зупинимо стрімке розповсюдження хвороби, медична система столиці не витримає», – наголосив Кличко.

Мер нагадав що з понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки. Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Винятково для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури, тих, хто забепзечує життєдіяльність міста.

«Я вже говорив і ще раз звертаюся до керівників установ, підприємств, закладів – відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки. Зробіть це! Не змушуйте людей їздити на роботу, ризикуючи своїм здоров’ям!» – наголосив Кличко.

Також на час дії обмежень, заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на виніс чи доставку. Продуктові ярмарки припинили роботу з 1 квітня.

Раніше ми публікували перелік обмежень та норм роботи, ухвалений рішенням комісії з надзвичайних ситуацій міста.

Фото: КМДА