Наразі в Києві транспорт працює в звичному режимі з дотриманням протиепідемічних норм.

В столиці можуть обмежити роботу громадського транспорту, якщо кількість хворих перевищить кількість ліжок та медичного персоналу в лікарнях, який надає допомогу хворим на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в прямому ефірі програми «Київ News Room» телеканалу «Київ».

«Якщо кількість хворих буде перевищувати кількість ліжок в лікарнях та медичний персонал, тоді ми будемо змушені запровадити певні дії, аби зупинити розповсюдження вірусної хвороби», — зауважив Кличко.

Мер Києва відповідає на запитання телеканалу Київ

Мер Віталій Кличко в прямому ефірі відповідає на запитання телеканалу Київ:- Як місто збирається зупиняти негативну тенденцію із захворюваністю на коронавірус?- Якщо Київ потрапить до "червоної зони", чи буде оголошено другий локдаун у місті? – Як місторятуватиме наш локальний бізнес, якщо буде другий локдаун?- Якщо Кабмін знов запровадить закриття метро, чи буде впроваджено варіант зупинки, чи обмеження, роботи громадського транспорту?- Чи може Київ гарантувати безпеку виборцям у місті? – Чи сядуть школярі за парти після канікул?#Кличко #ПрямийЕфір #Київ #online #ТелеканалКиїв

Опубліковано Телеканал Київ Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Міський голова додав, що наразі роботу громадського транспорту обмежувати не планують, оскільки це економічно невигідно.

«Фінансові наслідки занадто великі. Проте виключати варіант з обмеженням транспорту не варто. Ми робимо все можливе, аби не допустити такого алгоритму дій», — прокоментував Кличко.

Нагадаємо, Кличко повідомив, що розгорати додаткові ліжка для хворих з Covid-19 в Палаці Спорту та на ВДНГ не будуть.

Фото: facebook