Міський голова призначив відповідального за будівництво об'єкта.

Голова КМДА Віталій Кличко заявив, що звільнить з посади свого заступника Олександра Густєлєва у разі, якщо до кінця року не буде запущено рух транспорту Подільсько-Воскресенським мостом. Про це Кличко заявив на засіданні Київради сьогодні.

Міський голова назвав Густєлєва відповідальним за запуск мосту.

«Я говорив з профільним замом — це Олександр Олександрович Густєлєв. Це не жарти — це чітка відповідальність. І людина повинна контролювати, для того щоб ні в якому разі потім не знаходили причини, чому ми не можемо вчасно. Тому це відповідальність профільного зама. Тому, Сан Санич, з великою повагою до тебе як до фахової людини. Але якщо мостовий перехід не буде зданий і автосполучення між правим і лівим берегом до кінця року не буде введено в експлуатацію, відповідно до цього будемо робити кадрові висновки», — зазначив голова КМДА.

Як ми писали, до кінця року планується відкриття руху з мосту на вулицю Оноре де Бальзака. З’їзд на Русанівські сади поки що буде тільки для спецтранспорту. Також буде повністю реконструйована вулиця Центральна садова на Русанівських садах, буде побудована зливоприймальна мережа, тротуари, зупинки.

В Генплані нещодавно заявляли, що міст буде запускатися чергами і називали терміни реалізації кожної з них.

Крім того, міст зводять вже цілодобово, щоб пришвидшити темпи будівництва.

Фото: Фейсбук