Київ не буде зменшувати кількість транспорту та його маршрутів на час локдауну.

Про це сказав мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

Усього таких перепусток буде, як і під час карантину минулого року, близько 400 тисяч.

Він наголосив, що спецперепустки на громадський транспорт, що працюватиме протягом 5-16 квітня під час обмежень в спеціальному режимі, – це не проїзний квиток, тож за проїзд такс само потрібно сплачувати. Із 5 квітня пасажирам необхідно буде мати із собою спецперепустку і документ про посвідчення особи.

Нагадаю, такі перепустки отримають у першу чергу працівники критичної інфраструктури міста. Це – медики, рятувальники, працівники соціальної сфери, транспорту, торгівлі, комунальники і військові“, – сказав Кличко та зауважив, що порядок отримання перепусток розміщено на офіційному сайті КМДА.

Він додав що у Києві на час локдауну не будуть зменшувати кількість рухомого складу наземного громадського транспорту та його маршрутів.

Бо наше головне завдання – забезпечити пересування містом людей, від яких залежить життєдіяльність столиці“, – додав мер.

Так, на маршрутах столиці курсують 1130 одиниць наземного громадського транспорту. Вони працюють з наповненням – 50% від технічної характеристики транспортного засобу.

Метрополітен у період обмежень теж працюватиме за звичайним графіком. Тобто станції будуть відкривати і закривати в той же час, як і завжди. Кількість поїздів на лініях не скорочуватимуть. Проїзд у метро теж буде тільки за спецперепустками“, – нагадав Віталій Кличко.

Зазначимо, на сьогодні лікарні столиці заповнені Covid-хворими на 81%. Мер зазначив, що якщо ситуація з епідемією коронавірусу в столиці не покращиться – у місті скоро не залишиться ліжок для хворих.

Фото: КМДА