Столиця може одночасно залучити 544 одиниці спецтехніки

Крім того, на випадок тривалих снігопадів і надзвичайних ситуацій, «Київавтодор» уклав договори на залучення 134 одиниць техніки комерційних організацій, повідомив Віталій Кличко в Telegram і поділився відео.


Фахівці «Киїавтодору» вже розпочали обробку мостів і шляхопроводів протиожеледними засобами.

Він зазначив, що фахівці «Киїавтодору» вже розпочали обробку мостів і шляхопроводів протиожеледними засобами.

«До речі, минулорічна тепла зима дозволила зекономити більшу частину протиожеледних матеріалів. Загалом у солесховищах сьогодні – понад  46 тисяч тонн  солі та понад 35 тисяч тонн піску», – сказав Кличко.

Також столичні дорожники мають власну систему моніторингу погодних умов – 5 спеціалізованих дорожніх метеостанцій розміщені на в’їздах у столицю.

Метеостанції збирають інформацію за 14 показниками вимірювання й оперативно передають на монітори диспетчерського центру, що працює на базі комунальної корпорації «Київавтодор».

Отримана інформація допомагає дорожникам визначати тип та концентрацію необхідних для використання протиожеледних матеріалів.

Для привентивної обробки вулиць задіяно близько 50 одиниць спецтехніки, у тому числі машини для нанесення рідких хлоридів, інформує Київатодор.

Нагадаємо, синоптики анонсували сьогодні перший сніг у Києві.

Фото: КМДА