Мер Києва Віталій Кличко подякував киянам за підтримку на виборах Київського міського голови.

Про це мер заявив під час онлайн-брифінгу в прямому включенні з дому, де перебуває на самоізоляції через захворювання на коронавірус.

Понад 50% голосів виборців – це показник того, що столиця змінюється і рухається в правильному напрямку.

“Я дякую за підтримку виборцям і тим людям, хто пишуть добрі слова і побажання одужання. Щодо виборів. Такий результат – для мене велика честь і велика відповідальність. Понад 50 відсотків підтримки після того, як я шість років працюю мером столиці, – це показник довіри киян до тих змін, що відбуваються в Києві. Показник того, що столиця змінюється і рухається в правильному напрямку. І я вдячний і вважаю успіхом, що не втратив довіри людей та розумію, що це – і великий аванс. Тому продовжуємо працювати над перетвореннями в столиці. Заради комфорту киян і розвитку нашого міста. Бо, окрім виборів, на яких була зосереджена увага, у нас багато інших викликів – боротьба з пандемією, захист здоров’я і життя людей, підтримка соціально незахищених киян, підтримка нашої економіки та бізнесу. Тож попереду багато роботи. І ми до неї готові” – наголосив Віталій Кличко.

Він розповів, що почувається бадьоро та працює з дому. “Почуваюся непогано. Тримаюся бадьоро. Увесь час на телефоні. На зв’язку з міськими службами, контролюю ситуацію, – сказав мер. – Повторний тест, що я зробив у понеділок, – теж, на жаль, був позитивним. Єдине із симптомів – що не відчуваю зараз запахів. Температура вже в нормі. П’ю вітаміни. Все нормально”.

Фото: КМДА