Загалом — 8 одиниць техніки.

Про це повідомляє прес-служба.

В понеділок, 18 квітня, на території 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини, Головне управління ДСНС України у м. Києві отримало від Київської міської державної адміністрації гуманітарну допомогу, яка напередодні надійшла з Німеччини, у вигляді 8-ми одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Ключі від пожежно-рятувальної техніки вручив столичним рятувальникам міський голова Віталій Кличко.

«Зараз, під час військових дій, що відбуваються на території України через вторгнення російських військ, ця допомога для наших рятувальників є дуже важливою і необхідною як ніколи. Масштабні руйнування, що завдаються окупантами по житловим будинкам та об’єктах цивільної інфраструктури, неодмінно несуть численні втрати серед мирного населення. Ця техніка, що оснащена всім необхідним обладнанням, допоможе вогнеборцям успішно проводити аварійно-рятувальні роботи, розбір конструкцій і завалів та гасити пожежі» — йдеться в повідомленні.

Також, було вручено командиру відділення-водію 13-ДПРЧ Анатолію Галицькому ордер на двокімнатне житлове приміщення.

«Віталій Кличко висловив сподівання, що ця техніка буде запорукою успіху роботи пожежно-рятувальних підрозділів і забезпечить надійність та безпеку у столиці і наостанок, Віталій Володимирович привітав столичних рятувальників із Днем пожежної охорони України, яких відзначався напередодні та побажав усім присутнім мирного неба над головою» — вказано в повідомленні.

Фото: Фейсбук