Мер Києва Віталій Кличко доручив здійснити аудит кількох комунальних підприємств, що працюють у структурі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Про це мер Києва заявив на початку засідання Київради.

За його словами, нещодавно трапилася ганебна історія, зокрема затримання НАБУ депутата Київради та кількох чиновників комунальних підприємств. «Хочу підкреслити: ми всіляко сприяли і будемо сприяти правоохоронцям, аби виявляти і притягувати до відповідальності корупціонерів, незважаючи на посади, статуси та партійні кольори», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що розраховує на об’єктивне та всебічне розслідування НАБУ щодо депутата Київради та інших осіб.

«Даю доручення здійснити аудит кількох комунальних підприємств, що працюють у структурі Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Щоб ми могли зробити реструктуризацію підприємств. Аби і Департамент промисловості, і його підрозділи працювали ефективно та відкрито. А хто там думає, що на закупівлях можна аферизмом займатися – наголошу: не ламайте голову над схемами! Торги будуть здійснюватися виключно через систему ProZorro!»– підкреслив Віталій Кличко.

І додав, що аудит допоможе реорганізувати підприємства задля поліпшення ефективності роботи Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Фото: Фейсбук