Культурна будівля з кожним роком ще більше потребує ремонту.

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до уряду щодо невідкладної безоплатної передачі Будинку Сікорського в комунальну власність.

Про це мер заявив на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба мера.

Переконаний, що всі підтримають рішення про звернення Київради до Кабінету міністрів щодо невідкладної безоплатної передачі будинку Сікорського в комунальну власність громади міста. Це приміщення, як ви знаєте, перебуває на балансі Міністерства оборони, – зазначив мер столиці. – Ми вже кілька років б’ємося, щоб його передали місту і щоб ми могли відновити будинок. Могли створити там музей видатного авіаконструктора. Але – приміщення руйнується і вже кілька складів урядів не допомагають столиці зберегти його. А це – неправильно і несправедливо!, — наголосив Віталій Кличко.
Оновлено від 15:20.
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо безоплатної передачі пам’ятки історії національного значення – Будинку Сікорського у комунальну власність.
До сьогодні пам’ятка історії національного значення не передана місту й тривалий час не використовується, знаходиться в занедбаному стані та продовжує руйнуватись. Крім того, на будівлю накладений арешт. Тому ми звертаємось до Кабміну щодо термінового вжиття заходів з передачі пам’ятки у комунальну власність міста або забезпечити її збереження за рахунок коштів балансоутримувача. Хочеться сподіватись, що звернення міської влади будуть почуті та вдасться не лише зберегти будівлю, але й облаштувати музейний простір видатного киянина, — зазначила ініціатор рішення, депутат Київради Вікторія Муха.
Рішення підтримали 71 депутат Київради.
Нагадуємо, постійна комісія з питань місцевого самоврядування підтримала проект звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів щодо передачі Будинку Сікорського у комунальну власність.
Фото: facebook