Гала-концерт на честь відкриття відбудеться вже сьогодні.

Міський голова Києва Віталій Кличко розповів, коли розпочне роботу оновлений Київський національний академічний театр оперети. Також на сьогоднішньому брифінгу він показав коротке відео, як виглядає театр після ремонту.

«Сьогодні ввечері, після масштабної реконструкції, відбудеться відкриття головної сцени Київського національного академічного театру оперети. Це – єдиний в Україні театр оперети. Велика зала театру тривалий час перебувала в аварійному стані і потребувала негайної реставрації. Місто виділило кошти на її здійснення», – сказав Віталій Кличко.

Так, у залі, зокрема, виконали роботи з протипожежної безпеки, встановили нове обладнання системи, укріпили арки сцени та елементів глядацької зали, встановили нову систему кондиціювання, замінили крісла для глядачів та здійснили реставрацію інтер’єру. При цьому зберегли атмосферу початку 20 сторіччя. Також встановили сучасну систему освітлення і звуку.

«Тож сьогодні, ввечері п’ятниці, ви можете потрапити на гала-концерт на честь відкриття оновленої Київської оперети!» – сказав Кличко.

Як ми повідомляли, раніше Київський театр оперети показував, як відбувається реконструкція головної зали під час карантину.

Фото: КМДА