За словами Кличка, опалювальний сезон в місті стартує вже за декілька днів.

Київрада на засдіанні 7 жовтня має ухвалити рішення, що дозволить не допустити зростання тарифів на тепло для населення. Про це заявив київський міський голова Віталій Кличко на початку засідання Київради.

«Від початку цього тижня теплопостачальні підприємства Києва розпочали подавати тепло в лікарні, дитячі садочки та школи. Враховуючи погодні умови, ми вже за лічені дні можемо розпочати опалювальний сезон для житлових будинків. Але, актуальна на сьогодні вартість природного газу вже у вісім разів вища, ніж минулого року, і від тої, що закладена в тариф підприємства. Саме тому сьогодні ми повинні ухвалити рішення в інтересах споживачів. Яке, з одного боку, надасть місту можливість впевнено ввійти в зиму, маючи необхідні запаси газу. А з іншого – не допустити зростання тарифів на тепло для населення. Для цього ми можемо і повинні скористатися необхідними додатковими ресурсами. Це дуже важливе питання!» – сказав Кличко.

Сайт Кличка повідомляє, що сьогодні на засіданні депутати мають також внести зміни до бюджету столиці та «важливих міських цільових програм на поточний бюджетний період». Зокрема, до програми «Здоров’я киян», програми екологічного благополуччя міста Києва, розвитку транспортної інфраструктури столиці та деяких інших. Також мають розглянути питання надання додаткових соціальних гарантій особам з інвалідністю – киянам-учасникам АТО. Та затвердити низку цільових програм на наступний бюджетний рік. Зокрема, тих, які стосуються соціальної сфери, охорони здоров’я, екології.

Також Кличко прокоментував звинувачення ДБР в налагодженні керівництвом КМДА корупційних схем.

Фото: Фейсбук