Зокрема, київські лікарі мають отримати доплату розміром у 10 тисяч гривень.

У вівторок, 7 грудня, Київрада має схвалити рішення про виплату премій столичним медикам. Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

Він повідомив, що відповідний проект рішення подав до Київради минулого тижня. Планується, що вже в грудні медичні працівники столиці отримають матеріальне заохочення: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень.

«Сьогодні ми повинні розглянути важливі питання для громади та міста. Зокрема, я подав проект рішення про додаткові виплати столичним медикам – як вторинної, так і первинної ланки. І дякую комісіям Київради, зокрема, комісії з охорони здоров’я, за оперативний розгляд цього рішення. Яке, переконаний, ми сьогодні ухвалимо. Щоб наші медпрацівники отримали в грудні премії – як подяку за їх самовіддану роботу. Бо саме медики сьогодні рятують здоров’я і життя киян, відбивають атаки коронавірусу хвиля за хвилею. Місто знайшло можливість виділити з бюджету додаткові кошти, щоб підтримати столичних медпрацівників. Щоб лікарі отримали цього місяця додаткові виплати – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень», — підкреслив Кличко.

Про порядок денний засідання Київради 7 грудня ми писали тут.

Фото: Фейсбук