Поблизу території будівництва регулярно стаються сутички між місцевими мешканцями та невідомими молодиками.

Київська міська влада готова почати переговори із забудовником щодо викупу ділянки на Микільсько-Слобідській, 7-9. Про це з посиланням на голову КМДА Віталія Кличка повідомила в своєму Facebook депутатка Київради від «Голосу» Аліна Михайлова.

За її словами, Віталій Кличко провів зустріч з громадою ГО «Лівий Берег Дніпра» та ГО «Микільська Слобідка».

За словами Михайлової, Кличко пообіцяв:
  • посприяти демонтажу частини паркану на яку вже є припис;
  • поставити блоки на комунальну територію через яку забудовник завозить техніку на об’єкт;
  • залучити Муніципальну варту Києва для захисту активістів від молодиків, які діють в інтересах забудовника;
  • також місто готове вступити в переговорний процес щодо викупу земельної ділянки.

«Тепер головне, щоб все це втілилось в життя. З підтримкою департаментів та мера зупинити забудову берега Дніпра на Слобідці буде трошки легше» — написала депутатка.

Нагадаємо, на початку серпня компанії «Нова Слобідка» і «ЛВ-Холдинг» (обидва — Київ), власники проекту будівництва ЖК Sundance на вул. Микільсько-Слобідській 7/9 у Києві, поновили будівництво об’єктів. Щоб відновити зведення висоток, забудовники нібито залучили тітушок, яких місцеві мешканці намагалися не пускати на будівництво.

Учора біля будівництва знову сталися сутички — цього разу забудовник начебто хотів перемістити бетонні блоки, які заважали заїзду техніки.

За даними з відкритих джерел, ТОВ «Нова Слобідка» зареєстровано у 2010 році, власниками підприємства зазначені Юлія Лабенська й Олександр Стельмащук; ТОВ «ЛВ-Холдинг» зареєстровано у 2004 році, його власниками є Олександр Пугач (98%) і Андрій Поминальний.

Фото: ЛУН