В компанії начебто не поспішають відшкодовувати гроші клієнтам.

Клієнти мережі доставки «Нова Пошта» повідомляють про те, що співробітники компанії крадуть накладені платежі відправників посилок. Про це киянин Дмитро Кондрат написав у Facebook.

Він повідомив, що вже кілька років відправляє посилки накладеним платежем, а оплату за них забирає готівкою у відділенні. Коли у жовтні він прийшов за грошима після чергової відправки, на пошті йому повідомили, що кошти за товар вже виплачені.

«… в жовтні по 15 накладним виявилося що гроші вже «хтось» забрав, далі з’ясувалося що ці гроші перевели на незрозумілу кредитну карту. Коли пояснили ситуацію і попросили розібратись, нам сказали що вони нічого не знають, ніякої інформації не дадуть, йдіть пишіть заяву в поліцію. Вкрали 20 000 гривень виводом “наложки” на карту» — розповідає чоловік.

Клієнт додає, що в іншому відділенні НП йому повідомили, що такі ситуації трапляються часто. При цьому заклад не компенсує громадянам втрати, а відправляє у поліцію, яка зазвичай такі злочини не розслідує. Хоча, бувають і виключення.

«Як виявилося, це масове шахрайство всередині компанії триває вже кілька місяців. Мої знайомі, у яких трапилося те ж саме, приїхали на відділення, підняли «кіпіш» і викликали поліцію. Голова відділення викликав службу безпеки і вони просто повернули готівкою всі гроші, попросили не афішувати» — пише чоловік.

Дмитро Кондрат повідомляє, що коли він так само попросив НП повернути втрачені 20 тисяч гривень, йому запропонували лише половину цієї суми.

«…підтримка нової пошти по телефону нібито задовольняє клопотання, але на цьому все «глохне», ніхто не дзвонить, ніхто нічого не робить» — повідомляє чоловік.

Зауважимо, що у коментарях під цим дописом до його автора звернулася директорка з корпоративних комунікацій «Нової Пошти» і попросила номери накладних, за якими були вкрадені платежі. Про те, що кошти вдалося повернути, клієнт поки не повідомляв.

Раніше ми писали про скандал навколо мережі «Епіцентр», яка не припиняла роботу попри карантин «вихідного дня».

Фото: фейсбук