Власниця відтепер може провідувати тварину на реабілітації.

Про це на своїй сторінці написала власниця кішки Анастасія Лунева.

За її словами, зранку 11 травня вона з волонтерами провела розмову у ході якої з’ясувалось, що кішку повернуть власниці після реабілітації.

“Обидві сторони врахували всі недоліки поточної ситуації. Кішечка перебуває на лікуванні, під наглядом лікарів. Нам надали змогу її провідати, якою ми неодмінно скористаємось. Дякую всім, хто долучився до цього питання! Дякую за ваші поради, підтримку та коментарі. Маю надію, що після одужання Глорії ми знову будемо разом”, – зазначила власниця.

Вона додала, що сподіваєтсья на те, що усі непорозуміння з волонтерами з’ясувались.

До слова, як повідомили у команді “Зоопатруль” кішка вже набрала 1,2 кг ваги і продовжує реабілітації у найкращих спеціалістів Києва.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян. Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”.

Згодом, киці дали ім’я – Шафа, а “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам. Наразі киця вдома у нових господарів.

Проте колишні власники врятованої киці вимагають повернути її назад та “хейтять” волонтерів. Крім того, про права на кішку заявило 12 людей.

Фото: Фейсбук