Інспектор кінологічної служби столичної поліції довідалась про покинутого на голодну смерть собаку у Броварському районі Київщини і прихистила його у кінологічному центрі.

Про це повідомляє Національна поліція України.

В одній з волонтерських інтернет-груп з’явилась інформація, що вулицями селища Броварського району бігає собака, якого залишили господарі під час евакуації. 

Інспектор кінологічної служби Ірина Конош, яка поза службою вільний час присвячує волонтерській діяльності, розповіла, що у воєнний час ветлікарні майже переповнені, тож песика негайно забрали до кінологічного центру.

«Ми не могли залишити Арчі помирати голодною смертю, серце крається від однієї цієї думки. Я зателефонувала до свого керівника з проханням тимчасово залишити її у нашому центрі та надати необхідну допомогу у ветклініці, з якою ми співпрацюємо вже сім років. Він одразу погодився та всіляко посприяв у допомозі Арчі одужати», – розказала вона.

Наразі пес лікується та потрохи приходить до тями. Лікарі прогнозують йому  довгі роки життя, адже песику всього три роки. Як тільки Арчі повністю одужає, він чекатиме на нових відповідальних господарів.

Фото: Скріншот