За словами експерта, головне — забезпечити ці ліжка киснем.

Дефіциту ліжок для хворих на COVID-19 в Києві немає і не прогнозується, висока зайнятість ліжок поки лише в лікарнях першого ешелону. Про це в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомив Віктор Яцик, радник київського міського голови з медичних питань.

«Лікарні першого ешелону, як використовувалися для ковіду, — вони заповнені, на сьогодні включилися лікарні другого ешелону. Зокрема, 10, 17, 12 лікарні опорні, які надають допомогу хворим з ковідом. Загруженість лікарень першого ешелону зараз висока (…) Олександрівська лікарня 80% майже, третя лікарня — 90%, девята лікарня — 90%» — зазначив Яцик.

За словами Яцика, цього тижня місто почало перемовини із закладами Медичної академії наук щодо прийому хворих.

Станом на 20 жовтня у Києві є лікарні з незайнятим ліжковим фондом, зазначив експерт. Кількість таких ліжок «обраховується сотнями».

«Питання не в ліжках, а в забезпеченні цього ліжкового фонду киснем. Але протягом літа ми готувалися до чергової хвилі ковіду» — зазначив Яцик.

Також експерт зазначив, що в Києві залишається високою кількість людей, які хочуть вакцинуватися. Найактивніше вакцинуються молоді люди.

Нагадаємо, станом на 20 жовтня в Україні повністю вакциновано трохи більше 16% населення.

За минулу добу в Києві зафіксовано більше 1000 нових випадків хвороби.

Фото: Фейсбук