При цьому кількість нових випадків захворювання зростає.

Кількість нових випадків коронавірусу у Києві зросла вдвічі, хоча до лікарень, як і раніше, госпіталізовано близько 250 людей. Про це у середу на брифінгу повідомив голова медичної комісії Києва Олег Гелевей.

Він пояснив, що кількість госпіталізованих у місті не зростає разом з кількістю хворих через те, що багато киян переносять коронавірус у легкій формі, і їх не доводиться доправляти на лікування. Також у Києві постійно зростає обсяг тестувань.

Те, що кількість тестувань у столиці висока, підтвердив і дослідник столичної школи економіки Юрій Ганиченко: за його словами, велику кількість нових випадків COVID-19 у Києві компенсує низький коефіцієнт виявлення.

«Інцидентність (кількість нових випадків – ред.) у Києві достатньо висока — 23 особи на 100 тисяч населення. Чи означає це, що ситуація погана? Ні, не означає, тому що ми бачимо, що відсоток виявлення – 5 при нормі 11. Така висока інцидентність викликана тим, що в Києві тестується 111 осіб на 100 тисяч населення при нормі 24, тобто більше ніж у чотири рази», — пояснив Ганиченко.

Також, за словами експерта, реальна кількість хворих на коронавірус в Україні складає не 55,5 тисяч офіційно зареєстрованих випадків, а близько 185 тисяч.

Як ми повідомляли, станом на ранок 15 липня у Києві було виявлено ще 147 нових хворих на коронавірус.